Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Instrukcja obsługi Lowrance HDS-5 & HDS-7 

Instrukcja obsługi Lowrance HDS-5 & HDS-7

Ilość wyświetleń: 1215 
Komentarzy: 0 
ID: 11275 
Węzeł: 9000 
Instrukcja obsługi Lowrance HDS-5 & HDS-7

Instrukcja obsługi Lowrance HDS-5 & HDS-7

ID: ROA0003418

Czas końca: 28.03.2010 20:58

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

SPRZEDAM
TŁUMACZENIE INSTRUKCJI OBSŁUGI
ECHOSONDA LOWRANCE
HDS-5 & HDS-7 & HDS-8 & HDS-10

Tłumaczenie instrukcji ma formę kolorowego wydruku laserowego co pozwala zachować najwyższą jakość zawartych w instrukcji zdjęć. Układ tekstu, zdjęć, rysunków i schematów jest zgodny z tymi zamieszczonymi w oryginalnej instrukcji. Pojedyncza strona w oryginalnej instrukcji ma format A5 więc na wydruku znajdują się dwie strony na arkuszu A4. Zapewniam, że jest ona czytelna i przejrzysta.

Tłumaczenia dokonałem osobiście starając się zachować jak najwierniejszą jego formę ( za ewentualne literówki przepraszam)

Na zdjęciach można zobaczyć jakość mojej pracy

Zdjęcia o większych rozmiarach mogę przesłać indywidualnie na email.

pytania proszę kierować pod numer 66 999 55 69

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy


Reklamy KrokuseZPublishNazwisko.plKołowrotki PennZdjęcia wędkarskiePozycjonowanie stron WWW

Sklep wędkarski, Sprzęt wędkarskiŻbikowski, Żbikowska, Drzewo rodzinnePozycjonowanie, eZ Publish, Systemy CMSPozycjonowanie stron, eZPublish, Systemy CMSWszywki odzieżowe, Metki odzieżoweTygodnik WędkarskiPozycjonowanie stron, eZ Publish, Systemy CMSNaświetlanie ŁódźWędkarstwo i WędkowanieWikipedia, Wędkarstwo, Wędkowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»