Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Kołowrotek Shimano Stradic Aero 4000 

Kołowrotek Shimano Stradic Aero 4000

Ilość wyświetleń: 14641 
Komentarzy: 0 
ID: 14915 
Węzeł: 9321 
Kołowrotek Shimano Stradic Aero 4000

Kołowrotek Shimano Stradic Aero 4000

ID: ROA0003567

Czas końca: 20.12.2013 7:54

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Mam do zaoferowania bodajże najlepszy model Stradic’a firmy Shimano.Model AERO Stardic 4000. Model pochodzi z najlepszych czasów firmyShimano kiedy produkowano ten sam model Stardic’a zarówno na Europęjak i Japonię oraz USA.
Specyfikacja :Rozmiar 4000 – pojemność szpuli 0,30 – 210mWaga 339 gr.
Przełożenie 6,2:1 (idealny na bolenie)
5 łożysk kulkowych
(rączka podparta z dwóch stron)Super Stopper II
Stan bdb.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: