Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/kolowrotek robinson sharp model 309 

kolowrotek robinson sharp model 309

Ilość wyświetleń: 7065 
Komentarzy: 9 
ID: 8537 
Węzeł: 6884 
kolowrotek robinson sharp model 309

kolowrotek robinson sharp model 309

ID: ROA0002491

Czas końca: 07.08.2006 19:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 90,00 zł

Wygrał:

Michał Krzak

Kolowrotek w stanie bdb- ten minus oznacza kilka rys na stopce kolowrotka i innych malowidocznych miejscach. Kolowrotek sprzedawany razem z dwoma zapasowymi szpulami (grafitowa i aluminiowa matchowa). Pytania pod nr gg 6563223 (w razie czego przesle wiecej fotek z innej perspektywy)
Wysylka razem z oryginalnym pudelkiem.

9 łożysk tocznych w tym oporowe
Przełożenie: 5,2:1
Pojemność: 0,35/150m.
Mocna, ciasno spasowana przekładnia z mosiądzu

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (8)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: