Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów  

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

Ilość wyświetleń: 2956 
Komentarzy: 0 
ID: 8541 
Węzeł: 6887 
TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

ID: ROA0002494

Czas końca: 09.08.2006 21:02

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Super wobler z limitowanej edycji, którego nie kupisz nigdzie!

Długość 9 cm, waga 11g, pływający, w pudełku. Wzorowany na oryginalnych modelach Rapala LongCast - jest o wiele droższy i mogą go kupić tylko osoby należące do klubu Rapali a u mnie identyczny może mieć KAŻDY.

W środku woblera jest ruchome obciążenie, które w czasie rzutu przesuwa się do tyłu a w czasie łowienia wraca do środka i nie przesuwa się podczas holowania (po rzucie trzeba lekko szarpnąć woblerem aby kulka wróciła na przód woblera gdzie magnez utrzymuje ją na miejscu). Taka konstrukcja pozwala na bardzo dalekie rzuty woblerem ok. 40 m.

Wykonany z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające mu najlepszą pracę). Ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, 5 warstw lakieru, UZBROJONE. Każdy wobler indywidualnie testowany. Doskonałe na wszystkie znane gatunki ryb drapieżnych. Produkowane od 1996 roku. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: genealogiczne drzewo rodzinne . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: